Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1.5kmh
0 %
Enj
38 °
Pre
38 °
Sht
35 °
Die
34 °
Hën
33 °
E enjte, 24 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Shënohet aksidenti i parë në një nga tunelet e nënkalimit te Dogana

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Aksidenti i parë në një prej tuneleve që janë hapur për qarkullim në nënkalimin pranë Doganës në Tiranë është shënuar sot.

Një makinë është përmbysur në mes të tunelit pak çaste më parë, ndërsa nuk raportohet për persona të lënduar.

Shoferë të shumtë janë ankuar për pjertësinë e tunelit dhe kthesën e fortë si në hyrje dhe dalje të Tiranës, kjo ndoshta edhe për shkak të shpejtësisë së makinave që hyjnë në tunel.

rgwe4g4g4g

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img