Tirana
clear sky
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
86 %
2.1kmh
0 %
Mër
10 °
Enj
15 °
Pre
9 °
Sht
7 °
Die
5 °
E mërkurë, 8 Dhjetor, 2021
spot_img

Shënohen 6 raste me Covid-19 në Vlorë, mes tyre një farmaciste

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

11be953c2c1f266442a459548bd5e0e8

Ministria e Shëndetësisë ka konfirmuar ditën e sotme 6 raste të reja me Covid-19 në qytetin e Vlorës.

Bëhet me dije se është prekur nga koronavirusi një farmaciste dhe një punonjës i Delta Forcë në lagjen  “28 nëntori”.

Mësohet se një rast i ri është shënuar në Himarë, ndërsa rastete e tjera janë kontakte të të infektuarve më parë.

Kujtojmë që gjatë 24 orëve të fundit 4 persona e kanë humbur jetën nga koronavirusi, ndërsa janë shënuar edhe 178 raste të reja.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
digitalb
spot_img
spot_img