Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
73 %
2.6kmh
0 %
Mar
39 °
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
39 °
Sht
40 °
E martë, 27 Korrik, 2021

Shënjestër ishte pronari i picerisë, por plumbi ‘i vdekjes’ kapi Mehmet Kurtin, ky është postimi i fundit i 23-vjeçarit (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

8eeb0690712c21c65b6fbfbbd5c710a3

Mehmet Kurti është 23-vjeçari nga Mitrovica që u qëllua për vdekje mbrëmë në vendin e tij të punës.

Raportohet se i riu u vra aksidentalisht pasi shënjestër ishte dikush tjetër, dyshohet se ishte pronari i një picerie, por plumbi goditi 23-vjeçarin, duke i marrë jetën.

Në Facebook-un e tij, Kurti postimin e fundit e kishte bërë para 3 orësh, një video ku shihet duke ngarë makinën dhe duke dëgjuar muzikë.

Më shumë

spot_img
spot_img