Shenja të frikshme, kjo gropë po tmerron botën

Publikuar tek: bota, më 17:33 23-08-2017 Shenja të frikshme, kjo gropë po tmerron botën

Një problematikië mbarë globale janë temperaturat tepër të larta, të cilat po shkaktojnë panik të madh.

Sipas shkencëtarëve, për shkak të temperaturave të larta po hapen disa gropa në vende të ndryshme të botës dhe një nga zonat më të prekura është Siberia.

Një vend që po shkakton panik të madh në botë çdo ditë që kalon është Batagaikans, në Siberi.

Vite më parë në këtë vend është hapur një gropë e vogël, por me kalimin e viteve po zgjerohet akoma më shumë dhe sipas shkencëtarëve një gjë e tillë ka ndodhur për shkak të temperaturave të larta.

Siç shihet dhe në foto, ky vend ka marrë një pamje të frikshme.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Brazil, mbytet anija me 70 persona në bord
Burrë e grua dalin “live” në Facebook, e tmerrshme ajo që kap kamera (Video) »
Article Logic
Execution time: 0.018562078475952
array(1) { ["section"]=> string(51) "shenja-te-frikshme-kjo-grope-po-tmerron-boten-89959" }