Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
69 %
2.1kmh
0 %
Sht
23 °
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
36 °
E shtunë, 19 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Shën Valentin/ Ronaldo dhe Klinsman Kapa sjellin muzikë mes dëborës në Pogradec (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

de79eabf4904e338d4c2cc6aee6f28b1

[iframe src=”https://www.facebook.com/plugins/video.php?height=314&href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fnewsbomb.al%2Fvideos%2F723603275023326%2F&show_text=false&width=560″ width=”100%” height=”314″ style=”border:none;overflow:hidden” scrolling=”no” frameborder=”0″ allowfullscreen=”true” allow=”autoplay; clipboard-write; encrypted-media; picture-in-picture; web-share” allowFullScreen=”true” ]

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img