Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
50 %
3.1kmh
0 %
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
39 °
Enj
34 °
Pre
33 °
E hënë, 2 Gusht, 2021

Shembulli i CRISTIANO RONALDO/ Portugezi “zhduk” COCA COLA-n nga tavolina: Mos e pini se ju dëmton (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Cristiano Ronaldo është një nga lojtarët më të mirë në historinë e futbollit, por edhe një shembull se suksesi arrihet vetëm me punë.

Në konferencën për shtyp përpara ndeshjes me Hungarinë, portugezit i ishin vendosur përpara mikrofonit dy shishe Coca-Cola. Ronaldo njihet si një person që nuk konsumon alkool dhe pije të gazuara, ndaj i ka marrë shishet dhe i ka “zhdukur” nga tavolina.

“Vetëm ujë”, thotë Ronaldo, ndërsa më pas ka shpjeguar se nuk dëshiron të shohë në tavolinë pije që dëmtojnë sportistët dhe fëmijët.

Më shumë

spot_img
spot_img