Tirana
broken clouds
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
1kmh
75 %
Hën
30 °
Mar
33 °
Mër
34 °
Enj
39 °
Pre
40 °
E hënë, 15 Gusht, 2022
spot_img

SHEMBULL QYTETARIE/ Në Sarandë, Ina Zhupa e PD pranon humbjen dhe përqafon ministren Anila Denaj; Në Gjirokastër, Tritan Shehu shtrëngon duart me Çuçin e Kumbaron

spot_img

Lajme të ngjashëm

Dy raste të veçanta dhe shumë të bukura kanë ndodhur gjatë orëve të para të ditës së sotme në Saradë dhe Gjirokastër. Aty, pavarësisht rezultatit humbësit dhe fituesit janë përqafuar dhe kanë shtrënguar duart me njëri-tjetrin.

Ina Zhupa e PD ka pranuar humbjen në Sarandë dhe në ikje është përqafuar me ministren socialiste Anila Denaj. Të dy grupet e numëruesve dhe vëzhguesve në Sarandë janë përshëndetur gjithashtu, pas nxjerrjes së rezultateve.

Pak orë pas këtij rasti të rrallë në politikën shqiptare, por shumë të bukur, një tjetër ndodhi dhe në Gjirokastër. Edhe aty PS fitoi bindshëm, ndërsa Tritan Shehu i PD dhe Dasho Aliko, shtrënguan duart me ministrin Çuçi dhe socialisten Mirela Kumbaro.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img