Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
72 %
1.5kmh
0 %
Pre
32 °
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
27 °
Mar
25 °
E premte, 17 Shtator, 2021

Shembet ura mbi Drin, bllokohen mijëra banorë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Moti i keq i ditëve të fundit, i shoqëruar me reshje shiu dhe erë të fortë duket se ka shkaktuar sërish pasoja.

Një urë mbi lumin Drin është shembur ditën e sotme.

Shembja e kësaj ure shihet si një dëm i madh për zonën që lidh Maben me Barbullushin.

Për pasojë, bllokohet lëvizja e mijërave banorë në këto zona.

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img