Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
37 %
5.1kmh
0 %
Die
0 °
Hën
4 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
7 °
E diel, 5 Shkurt, 2023

Shembet ura e betonit në autostradë, 2 të vdekur

spot_img

Lajme të ngjashëm

Të paktën 2 persona kanë mbetur të vdekur pasi një urë betoni në ndërtim është shembur.

Ngjarja ka ndodhur në Itali në autostradën A14 dhe sipas mediave italiane të 2 personat kanë mbetur të vdekur në vend pasi betoni ka rënë mbi makinën e tyre, ndërsa punëtorët e ndërtimit janë plagosur lehtë.

A14 është autostrada kryesore në gjirin lindor të Italisë.

Më shumë


spot_img

spot_img