Tirana
broken clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
72 %
3.1kmh
75 %
Sht
15 °
Die
15 °
Hën
11 °
Mar
9 °
Mër
10 °
E shtunë, 27 Nëntor, 2021
spot_img

Shembet ndërtesa 5-katëshe, bllokohen nën rrënoja 90 persona

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

d5b8a81ed6fe4a2845137eb092836fbd

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Indi.

Një godinë 5-katëshe në jug të qendrës financiare Mumbai të Indisë mbrëmjen e djeshme është shembur dhe si pasojë kanë mbetur të bllokuar brenda 90 persona.

Autoritetet thanë që një ekip shpëtimi nxorri 28 persona nga rrënojat e një ndërtese që u rrënua për shkak të shirave të mëdha.

Rrënimet e ndërtesave janë të zakonshme gjatë shirave në periudhën qershor-shtator në Indi.

auto_unnamed_11598286285.jpgauto_unnamed1598286285-1.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img