Tirana
few clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
1kmh
20 %
Enj
26 °
Pre
25 °
Sht
24 °
Die
25 °
Hën
25 °
E enjte, 1 Qershor, 2023

Shembet muri mbrojtës në krah të rrugës te “Uji i Ftohtë” në Vlorë, bllokohet qarkullimi i mjeteve

Lajme të ngjashëm

Është shembur muri mbrojtës në krah të rrugës kryesore në zonën e “Ujit të Ftohtë” në Vlorë.

Si pasojë rruga është bllokuar për disa orë, ndërkohë tani qarkullimi i mjeteve bëhet vetëm në njërën korsi.

Burime për mediat bëjnë me dije se muri ka rënë gjatë natës dhe rrezikon tëshembet edhe pjesa tjetër, ndërkohë situata vijon të jetë e rrezikshme për makinat të cilat qarkullojnë në atë zonë.

 

 


Më shumë