Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1.5kmh
0 %
Mër
37 °
Enj
37 °
Pre
37 °
Sht
33 °
Die
32 °
E mërkurë, 23 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Shembet masivi i dheut në Rrugën e Arbrit, bllokohet njëra anë e lëvizjes së automjeteve

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

dd1681722783f4daf50e5d561213d02e

Reshjet e dendura të shiut kanë shkaktuar problematika të shumta në vend.

Bëhet me dije se një masiv i madh dheu është shembur në Rrugën e Arbrit duke bllokuar kështu njërën anë të lëvizjes së automjeteve.

Gjithashtu mëoshet se problematika ka pasur edhe në segmentin e Qafë Buallit-Bulqizë. Në këtë aks ka rënjë të gurëve çfarë shkakton dhe problematikën në lëvizje.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img