Tirana
clear sky
32.5 ° C
32.5 °
32.5 °
49 %
3.6kmh
0 %
Mër
31 °
Enj
38 °
Pre
39 °
Sht
35 °
Die
34 °
E mërkurë, 23 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Shehaj nga Vlora: Do ishte vetëvrasje po të vazhdonim me Lulzim Bashën!

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kandidati për kryetar i Partisë demokratike, Agron Shehaj ka vizituar sot Vlorën dhe demokratët atje, në kuadër të fushatës që po bën për të marrë drejtimin e partisë.

“Do ishte vetëvrasje nëse ngulim këmbë me këtë lidership dhe me këtë mënyrë të drejtuarit të opozitës”, u shpreh Shehaj në Vlorë duke thumbuar keq Bashën.

Ai shkoi si fillim në Selenicë në elektoratin e tij e më pas në teatrin Petro Marko. Ajo që ra në sy ishte mungesa e deputetëve të zgjedhur në qarkun e Vlorës si dhe kryetarit të PD, Genc Deromema.

Shehaj më tej u theksoi se Basha duhet të jepte dorëheqjen si në një vend evropian pas një humbje duhet të vijë një dorëheqje. Ai e mbylli diskutimin me idenë se që të rrëzohet Rama, duhet të ndryshohet lider.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img