Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
34 %
6.7kmh
0 %
Hën
17 °
Mar
20 °
Mër
20 °
Enj
21 °
Pre
21 °
E hënë, 25 Tetor, 2021
spot_img

Shefja e vëzhguesve vendorë ngre alarmin: Ende asgjë gati për zgjedhjet

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Sa i takon votës së emigrantëve ,Vëzhguesit vendorë gjykojnë që po bëhet thjesht retorikë politike e sërish do jetë e pamundur. 

Duket se i njëjti fat i pret dhe votimin apo numërimin elektronik të votave.

LAJMI NË: http://www.intv.al/kafein-shefja-e-vezhguesve-vendore-ngre-alarmin-ende-asgje-gati-per-zgjedhjet-video-76971?fbclid=IwAR38EIFH6pcP3U3YXitT2mA4FYbNSg3MSawlydivdplOCmQA_GU4bIL7caU

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img