Tirana
clear sky
6.5 ° C
6.5 °
6.5 °
93 %
1.5kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
21 °
E mërkurë, 27 Tetor, 2021
spot_img

Shefi i kuzhinës pushime të nxehta, ironizon me motin në Shqipëri: Ç’inat që këtu s’po bie borë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish konkurrenti i MasterChef Albania, Indrit Çela që tanimë së bashku me fituesin Alfio Rotani ka hapur një restorant, këto ditë të ftohta dimri po i kalon në det.

Shefi i kuzzhinës është arratisur në Tailandë dhe ndërsa publikon këtë foto, gjen rastin të ironizojë edhe me motin në Shqipëri.

“Ça inati që s’po bie borë këtu”, shkruan Indriti teksa shijon rrezet e diellit dhe luan me rërë. 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img