Tirana
clear sky
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
51 %
1kmh
0 %
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
37 °
E enjte, 30 Qershor, 2022
spot_img

SHBA-të s’gjejnë qetësi, formohet uragani i rrezikshëm “Maria”

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kur dukej se çdo fenomen i rrezikshëm natyror kishte marrë fund, një uragan i ri është formuar dhe po i drejtohet ishujve Karaibe dhe SHBA-ve.

albsig

spring

Uragani Maria ishte parashikuar si një stuhi e lehtë, por vetëm brenda 24 orëve të fundit, ekspertët e kanë kategorizuar me 4, një shkallë poshtë “katastrofikes”.

Vetëm pak ditë më parë e njëjta zonë u përfshi nga erërat shkatërruese të uraganit Irma, i kategorisë 4 që shkaktoi dhjetëra të vdekur dhe miliarda dollarë dëme.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img