Tirana
broken clouds
15 ° C
15 °
15 °
88 %
2.1kmh
75 %
Die
20 °
Hën
24 °
Mar
23 °
Mër
18 °
Enj
15 °
E shtunë, 15 Maj, 2021
spot_img

“SHBA është me ju”, Yuri Kim bën APEL: Prisni me durim rezultatet përfundimtare

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ambasadorja amerikane në Tiranë, Yuri Kim la bërë me dije se po ndjek nga afër procesin e numërimit të votave tek Vasil Shanto dhe Shkolla e Kuqe.

Ajo ka qenë e shoqëruar nga kryetari i KQZ-së, Ilirjan Celibashi. Ambasadorja ka falenderuar stafin që është angazhuar në këtë proces dhe ka bërë apel që të presin rezultatet përfundimtare.

“Shtetet e Bashkuara do të jenë gjithmonë me ju , shprehet me tej ajo.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img