Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
1kmh
0 %
Sht
33 °
Die
36 °
Hën
37 °
Mar
39 °
Mër
40 °
E shtunë, 24 Korrik, 2021

SHBA e shpalli non-grata, Berisha publikon fotot me Presidentët amerikanë dhe i uron për Pavarësinë: Miqtë e mi…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka uruar Amerikën për 4 korrikun, Ditën e Pavarësisë për Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Berisha me anë të një postimi në facebook, ka postuar disa foto nga takimet që ka bërë me ish presidentët e SHBA.

“Miqve te mi ne SHBA dhe kombit te madh amerikan gezuar 4 Korrikun, diten e Pavaresise te vendit tyre te madh!” shkruan Berisha në postimin e tij.

Si duket edhe pse Amerika e ka shpallur non grata atë dhe familjen e tij, Berisha “nuk mban zemëratë” dhe e ka uruar SHBA në një ditë kaq të rëndësihme për kombin amerikan.

Screenshot 2 2

Më shumë

spot_img
spot_img