Tirana
scattered clouds
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
44 %
4.1kmh
40 %
Pre
26 °
Sht
28 °
Die
22 °
Hën
26 °
Mar
25 °
E premte, 30 Shtator, 2022

Shantazh vajzës me video intime, arrestohet 21 vjeçari dhe shpallet në kërkim një tjetër

spot_img

Lajme të ngjashëm

Dy të rinj nga Tirana kanë shantazhuar një vajzë me publikimin e një videoje intime duke i kërkuar asaj para. Njëri prej tyre ka rënë në prangat e policisë, ndërsa tjetri është në kërkim.

I arrestuari është shtetasi Erjon Benga 21 vjeç, si edhe është shpallur në kërkim A.S. 25 vjeç. Këta dy të rinj kanë shantazhuar vajzën me inicialet K.L. se do t’i publikonin në rrjetet sociale një video intime të saj nëse nuk do t’u jepte 2 mijë euro.

Më shumë


spot_img
spot_img
spot_img