Tirana
broken clouds
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
67 %
2.6kmh
75 %
Die
18 °
Hën
16 °
Mar
13 °
Mër
12 °
Enj
13 °
E diel, 2 Prill, 2023

Shakira “bën për spital” të dashurën e re të Pique, 22-vjeçarja dërgohet me urgjencë për ndihmë mjekësore

Lajme të ngjashëm

Clara Chia Marti, e dashura 22-vjeçare e futbollistit Pique duket se po kalon një periudhë të vështirë.

Mediat e huaja kanë bërë me dije se modelja është dërguar në spital pas gjendjes së rënduar psikologjike dhe krizës së ankthit.

Sipas mediave ankthi i ka ardhur pikërisht pas publikimit të këngës së fundit të Shakirës, ku përmendet gjithashtu edhe emri i 22-vjeçares.

Ndërkohë para disa ditësh futbollisti ka postuar në “Instagram” një foto me të dashurën e tij, ku komentet dhe reagimet kanë qenë të shumta.

Kujtojmë se lidhja e Piques me Clarën ka nisur paralelisht, teksa ai bashkëjetonte me Shakirën dhe dy djemtë e tyre.

Më shumë