Tirana
overcast clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
77 %
3.6kmh
90 %
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
12 °
E diel, 28 Nëntor, 2021
spot_img

‘Sfiduat pikëpamjet e mia’, Yuri Kim takon liderët e shoqërisë civile: Zë i fuqishëm në demokracinë shqiptare

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

69d859933718d9e0603af40043fb7098

Ambasadorja amerikane Yuri Kim zhvilloi sot në rezidencën e saj një takim me liderët e shoqërisë civile. Lajmin e ka bërë me dije vetë ambasadorja përmes një shënimi në Twitter.

Kim vlerëson shoqërinë civile si një zë të fuqishëm në demokraci, si dhe i falenderon që ndanë me të mendimet e tyre.

Statusi i Yuri Kim

Pata një diskutim të mirë me liderët e shoqërisë civile sot. Ata janë një zë esencial dhe i fuqishëm në demokraci. Faleminderit që ndatë mendimet tuaja dhe sfiduat pikëpamjet e mia.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img