“Sfida” e re e internetit: Foto me byt*ën jashtë në vende turistike (Foto +16)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:26 30-04-2017 “Sfida” e re e internetit: Foto me byt*ën jashtë në vende turistike (Foto +16)

Gjithçka nisi kur një turiste vizitoi një qytet në Kanada për të parë fenomenin magjepsës të aurorës por teksa postonte foto minutë pas minute në Instagram, ajo nisi të hiqte rrobat e trupit, duke përfunduar e zhveshur plotësisht.

Tashmë është kthyer në një tjetër “sfidë” në internet. Mijëra turistë në mbarë botën, kryesisht amerikanë dhe britanikë, po postojnë foto me të pasmet e tyre në disa nga atraksionet turistike më të famshme në botë.

er34r34yt3yy.jpg

erte45tr4t4y.jpg

ert4t4t4y4h.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0092349052429199
array(1) { ["section"]=> string(78) "sfida-e-re-e-internetit-foto-me-byt-en-jashte-ne-vende-turistike-foto-16-76966" }