Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
53 %
1.5kmh
0 %
Enj
23 °
Pre
28 °
Sht
28 °
Die
31 °
Hën
33 °
E enjte, 17 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Sezoni i provimeve në Universitete, Fakulteti i Historisë dhe Filologjisë merr vendimin e rëndësishëm

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

f8046c180a537d92d7b1e7465bd4a572

Fakulteti i Historisë dhe i Filologjisë ka marrë vendimin që të hapë një sesion ekstra për sutdentët që nuk do të marrin pjesë për arsye të ndryshme në provimet gjatë sezonit 20 shkurt-07 mars.

Bëhet me dije se për tu ardhur në ndihmë studentëve dhe pedagogëve që për arsye të ndryshme nuk do të mund të marrin pjesë në të gjithë provimet e sesionit të dimrit (20 shkurt-07 mars) do të hapet një sesion ekstra në periudhën 15-21 mars 2021.

“Për t’u ardhur në ndihmë studentëve dhe pedagogëve pedagogëve që për arsye të ndryshme nuk do të mund të marrin pjesë në të gjithë provimet e sesionit të dimrit (20 shkurt-07 mars), Dekani i FHF-së diskutoi dhe vendosi të hapë një sesion ekstra në periudhën 15-21 mars 2021.

Ky vendim vjen në përputhje me sugjerimin e Ministrisë së Arsimit, si dhe në përmbushjen të porosisë së Rektorit të UT-së Prof.dr. Artan Hoxha,” shkuhet në njoftim.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img