Tirana
clear sky
32.5 ° C
32.5 °
32.5 °
27 %
1.5kmh
0 %
Enj
31 °
Pre
30 °
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
28 °
E enjte, 16 Shtator, 2021

Sërish telashe për Stresin, rrihen anëtarët e grupit të Noizyt dhe reperi përfundon në polici: I rreh mileti dhe vijnë më kapin mua (VIDEO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

ef645ea8e1500ce3ab4337deb92c435a

Dy ditë më parë reperi Mato Lale së bashku me shokun e tij janë bërë bërë pjesë e një sherri, dhe për pasojë kanë përfunduar në spital. Pas sherrit ata kanë denoncuar reperin e njohur Stresin së bashku me shokët e tij.

Ka qenë vetë Stresi që e ka bërë me dije gjithë këtë histori nëpërmjet një videoje live në Instagram. Arkimedi sapo kishte dalë nga komisariati i policisë pasi ishte denoncuar nga Mato Lale dhe shoku i tij.

Reperi ka shpjeguar se kanë qenë policët që kanë shkuar tek shtëpia e tyre dhe i thirrën për të deklaruar.

“Sa dola nga komisariati. Po presim çunat e tjerë. Paskan bërë denoncime për ne. Me bo denoncim fantazëm nuk kam parë. Nuk e ka fajin as komisariati, por e kanë fajin njerëzit. I rref mileti dhe vjen më kapin mua. I kanë rrahur keq këta që quhen repera, që unë 12 vjet si kam njohur në rep, e tani duhet të vijnë tek unë, tek lagjia e Arkimendit”, është shprehur Stresi.

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img