Sërish telashe për Stresin, rrihen anëtarët e grupit të Noizyt dhe reperi përfundon në polici: I rreh mileti dhe vijnë më kapin mua (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:17 02-06-2020 Sërish telashe për Stresin, rrihen anëtarët e grupit të Noizyt dhe reperi përfundon në polici: I rreh mileti dhe vijnë më kapin mua (VIDEO) Stresi

Dy ditë më parë reperi Mato Lale së bashku me shokun e tij janë bërë bërë pjesë e një sherri, dhe për pasojë kanë përfunduar në spital. Pas sherrit ata kanë denoncuar reperin e njohur Stresin së bashku me shokët e tij.

Ka qenë vetë Stresi që e ka bërë me dije gjithë këtë histori nëpërmjet një videoje live në Instagram. Arkimedi sapo kishte dalë nga komisariati i policisë pasi ishte denoncuar nga Mato Lale dhe shoku i tij.

Reperi ka shpjeguar se kanë qenë policët që kanë shkuar tek shtëpia e tyre dhe i thirrën për të deklaruar.

“Sa dola nga komisariati. Po presim çunat e tjerë. Paskan bërë denoncime për ne. Me bo denoncim fantazëm nuk kam parë. Nuk e ka fajin as komisariati, por e kanë fajin njerëzit. I rref mileti dhe vjen më kapin mua. I kanë rrahur keq këta që quhen repera, që unë 12 vjet si kam njohur në rep, e tani duhet të vijnë tek unë, tek lagjia e Arkimendit”, është shprehur Stresi.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010130167007446
array(1) { ["section"]=> string(142) "serish-telashe-per-stresin-rrihen-anetaret-e-grupit-te-noizyt-dhe-reperi-perfundon-ne-polici-i-rref-mileti-dhe-vijne-me-kapin-mua-video-208824" }