Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
86 %
2.1kmh
0 %
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
15 °
Sht
10 °
Die
7 °
E mërkurë, 1 Dhjetor, 2021
spot_img

Sërish drogë në Portin e Durrësit, kapet një sasi kokaine e fshehur në një kamion, kishte si destinacion Italinë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Policia ka kapur një sasi lënde narkotike në dlaje të Portit të Durrësit. Bëhet me dije se kokaina ishte e fshehur në një kamion dhe kishte destinacion Italinë.

Kamioni ishte i ngarkuar me krom, ndërkohë që bëhet me dije se është shoqëruar drejtuesi i mjetit.

Ende nuk dihet sasia e kokainë e sekuestruar nga policia, teksa po punohet për identifikimin e personave të tjerë që mund të kenë lidhje me sasinë e lëndës narkotike.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img