Tirana
scattered clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
41 %
3.1kmh
40 %
Hën
25 °
Mar
27 °
Mër
25 °
Enj
23 °
Pre
25 °
E hënë, 20 Shtator, 2021
spot_img

Sërish drogë në Mirditë, kapen 424 kilogramë. Arrestohet 64-vjeçari, në kërkim 2 të tjerë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kapen 424 kilogramë të tjera drogë në Mirditë. Policia ka sekuestruar drogën gjetur në Kaçinar ku ka arrestuar një 64-vjeçar, Simon Beqirin.

Droga e gjetur është kanabis dhe në kërkim janë shpallur edhe 2 vëllezër Petro dhe Bardhi Doda si dhe shtetasi Florian Bardhi.

Policia vazhdon hetimet.

Më shumë

spot_img