Tirana
broken clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
54 %
5.1kmh
75 %
Die
26 °
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
27 °
Enj
27 °
E diel, 13 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

“Seriozisht, ke patur kaq talent dhe nuk ke kënduar asnjëherë?!, Dj Vicky ironizon publikisht Ana LLeshin: Bravo!

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Dy ditë më parë publikimi i këngës së Ana Lleshit “Deal” i la të gjithë “gojë hapur”, për keq. Ky projekt i parë muzikor i Anës rezultoi një zhgënjim për ndjekësit të cilët kuriozë mezi prisnin ta dëgjonin.

Menjëherë pas lancimit të këngës “shpërthyen” memet në rrjet dhe arriti të marrë mijëra komente negative.

Gjithashtu as thumbat dhe ironite nuk munguan për të nga artistë të njohur të muzikës shqiptare dhe nga konkurrentë të “Përputhen”.

Së fundmi ka qenë Dj i njohur, i cili ka ironizuar publikisht Anën e cila gjatë një intervite ka pohuar se ka talent për muzikë.

“Në vend të gjykojmë , do ishte më mirë të fillojmë të kemi më shumë besim në vete! Bravo!” – shkruan Dj Vicky.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img