Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Seriali Game of Thrones, rrëfehet aktorja: Në skenat erotike vëllai im është kameramani

Shkruar nga Newsbomb
[caption id="attachment_241238" align="alignnone" width=""]Dy nga personazhet kryesore te serialit 'Game of Thrones' [/caption]

Aktorja e famshme Emilia Clarke që luan rolin e personazhit të Daenerys në serialin e ‘Game of Thrones’, ka dhënë një deklaratë që ka shokuar të gjithë fansat e saj.

Clarke u shpreh se teksa merr pjesë në skena erotike me aktorin Kit Harington, që luan përsonazhin e Jon Snow, ajo ka edhe vëllain e saj prezent në xhirime, pasi ky i fundit është pjesë e stafit të kameramanëve në xhirimet e serialit.

Vëllai i aktorës është kameraman në xhirimet e serialit ‘Game of Thrones’ dhe është i pranishëm në sekuenca xhirimesh ku aktorja Clarke puthet dhe bën skena erotike me aktorët e tjerë në skena të caktuara gjatë serialit.

Këto lloj situatash që e bëjnë të ndihet në siklet, e kanë detyruar aktoren Emilia Clarke që të kërkojë që vëllai i saj shpesh herë të mos jetë i pranishëm si kameraman në xhirimet e këtyre skenave. 

game.png

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese