Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
82 %
0.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
29 °
Mër
31 °
Enj
32 °
Pre
26 °
E hënë, 23 Maj, 2022
spot_img

Sergio prezanton të dashurën

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Këngëtari Sergio, shumë i pëlqyer nga vajzat, i ka zhgënjyer ato, pasi së fundmi ka prezantuar të dashurën e tij në rrjetet sociale.

 

Komentet nuk kanë munguar dhe midis tyre, fanset “e nxehura” nga kjo deklaratë kanë aluduar që fotoja është përpunuar me ”Fotoshop” në mënyrë që e dashura e tij të duket e dobët dhe me forma perfekte.

 

“Pantera” ka qënë kënga e fundit e realizuar nga Sergio, në bashkëpunim me Mandin. Ndërkohë ai paralajmëron që: “projekte të mëdha janë duke ardhur”.

 

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img