Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Sergio prezanton të dashurën

Shkruar nga Newsbomb

Këngëtari Sergio, shumë i pëlqyer nga vajzat, i ka zhgënjyer ato, pasi së fundmi ka prezantuar të dashurën e tij në rrjetet sociale.

 

Komentet nuk kanë munguar dhe midis tyre, fanset “e nxehura” nga kjo deklaratë kanë aluduar që fotoja është përpunuar me ''Fotoshop'' në mënyrë që e dashura e tij të duket e dobët dhe me forma perfekte.

 

“Pantera” ka qënë kënga e fundit e realizuar nga Sergio, në bashkëpunim me Mandin. Ndërkohë ai paralajmëron që: “projekte të mëdha janë duke ardhur”.

 

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese