Tirana
clear sky
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
1kmh
0 %
Sht
16 °
Die
17 °
Hën
15 °
Mar
13 °
Mër
9 °
E shtunë, 1 Prill, 2023

Serena Sula plas “bombën” e radhës: Më shkruajnë deputetë, emrat…

Lajme të ngjashëm

Serena Sula është një ndër vajzat më të famshme të showbiz-it shqiptar, pasi në çdo dalje të saj ajo bëhet lajm.

“Mbretëresha e Teerk”, njihet edhe si një vajzë që nuk ngurron të flasë me emra, si dhe me akuza të forta.  Sigurisht dhe kësaj here si në çdo dalje  tjetër Serena ka plasur “bombën” e radhës.

Një një intervistë për “Panorama Plus”, ajo ka zbuluar se përveç personazheve të njohur VIP, të shumtë janë edhe ata deputetë të cilët e kanë ngacmuar, duke mos preferuar të thotë emra.

“Po.Emrat do t’jua jap në një moment të dytë”, tha ajo.

Ndërkohë me tej shtoi se Serena për hir të famës “famës shkon deri ku aty njerëzit do habiteshin fare do çmendeshin totalisht, por po them një gjë, deri ku do shkoja, deri në një sex tape do shkoja, e them troç!!!”

Më shumë