Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
73 %
0kmh
0 %
Hën
25 °
Mar
36 °
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
E hënë, 27 Qershor, 2022
spot_img

Serbja i “vë flakën” rrjetit, ish-basketbollistja e Tiranës publikon fotot provokuese

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Milica Daboviç është prej basketbollisteve më të njohura serbe, e cila përveç talentit të saj ka tërhequr vëmendjen dhe me format seksi. Atë e shohim mjaft aktive në rrjetet sociale ku rregullisht poston foto të “nxehta” dhe provokuese.

Ndonëse në moshë 40-vjeçare, Daboviç duket në një formë fantastike, teksa ekspozon linjat e saj trupore. Daboviç ka qenë pjesë gjithashtu edhe e kampionatit shqiptar, pasi ka veshur fanelën e Flamurtarit, Vllaznisë dhe një sezon para të Tirana Barletit.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img