Senida Mesi, zëvendësja e qeverisë që kopjon Edi Ramën edhe me shenja

Publikuar tek: politike, më 13:12 01-02-2018 Senida Mesi, zëvendësja e qeverisë që kopjon Edi Ramën edhe me shenja

Një situatë disi e pazakontë ka ndodhur edhe me përfaqësuesit e qeverisë në seancën e radhës së kuvendit të Shqipërisë.

Kur Edi Rama ka ngritur dorën për të kërkuar një nga deputetët e grupit të vet parlamentar, dhe ky i fundit, sic duket nga foto nuk e ka parë, duket se në lëvizje është vënë edhe vetë zëvendësja e tij, Senada Mesi ka bërë të njëjtin gjest.

Dhe ndoshta edhe për koecidencë, edhe kjo e fundit ka ngritur dorën për të thirrur deputetin, duke krijuar kështu një skenë disi qesharake për dy drejtuesit e qeverisë.

edi.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Mbyllet seanca e tensionuar, Rama "kërshillëk" deputetëve të PD në oborrin e Parlamentit (Shikoni kush e shoqëron)
Opozita ‘blindon’ oborrin e parlamentit, Kryemadhi reagon pas largimit të Ramës: Frikacaku! »
Article Logic
Execution time: 0.01159405708313
array(1) { ["section"]=> string(75) "senida-mesi-zevendesja-e-qeverise-qe-kopjon-edi-ramen-edhe-me-shenja-108730" }