Tirana
clear sky
5 ° C
5 °
5 °
81 %
1.5kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
15 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
10 °
E premte, 16 Prill, 2021
spot_img

Sëmuret Silvio Berlusconi, përfundon me urgjencë në spital

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-kryeministri I Italisë, Silvio Berluscon është shtruar me urgjencë në spital pasi mbërriti me helikopter nga Franca, aty ku po kalonte pushimet në rezidencën e vajzës së tij, Marina.

Berluscon është shtruar në spitalin “San Raffaele”, ku dhe ka qenë i shtruar më parë.

Në muajin janar të këtij viti, Berlusconi u shtrua në spitalin Cardio Thoracic Center të Principatës së Monakos, shtrim I cili zgjati vetëm pak ditë.

Mjeku i tij personal, Alberto Zangrillo  bëri të ditur se ish-kryeministri do të shtrohej në Mynih për një problem aritmologjik të zemrës.

Në fund të verës së kaluar, Berluscon u infektua nga Covid-19 dhe u shtrua në spital në 3 shtator për shkak të pneumonisë bilaterale dhe 11 ditë më vonë,  ai la spitalin

Këtë prag-zgjedhjesh, kemi hapur sondazhin për të parë se ku është mbështetja juaj ndaj partive dhe kandidatëve përkatës. Klikoni këtu për të votuar dhe për të aksesuar statistikat e deritanishme.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit