Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
93 %
2.6kmh
75 %
Pre
18 °
Sht
16 °
Die
16 °
Hën
14 °
Mar
11 °
E premte, 9 Dhjetor, 2022

Semi Jaupaj flet për raportet me Bojken Lakon: E kam shumë xhan, por…

spot_img

Lajme të ngjashëm

Këngëtarja e njohur, Semi Jaupaj,ka folur mbrëmjen e djeshme për jetën e saj profesionale dhe atë private.

Mes të tjerash këngëtarja foli edhe për raportet me ish- partnerin, Bojken Lako, duke thënë se gëzon një respekt të madh për Bojkenin dhe se e ka shumë xhan, por nuk e konsideron pjesë të shoqërisë  së ngushtë.

Jo vetëm kaq por ajo tha në emisionin  “Goca dhe Gra” se Bojken është i bukur si njeri.

“Unë shokët e mi i kam shumë të afërt, shpenzoj shumë kohë me ta, flas shumë, Bojken nuk mund ta quaj shok të këtij niveli. Kam shumë respekt, e kam shumë xhan dhe më duket njeri shumë i bukur, pra i bukur si njeri. Për dreka darka jo. Nëse do me lidhte puna patjetër, nëse do e shihja do i flisja, nëse do kishte ditëlindjen do e uroja”- theksoi Semi ndër të tjera.

Më shumë
spot_img
spot_img