Tirana
clear sky
-3.5 ° C
-3.5 °
-3.5 °
80 %
1kmh
1 %
Enj
8 °
Pre
10 °
Sht
9 °
Die
10 °
Hën
4 °
E enjte, 27 Janar, 2022

Semi apo Einxhel?! Ja cila nga vajzat u largua mbrëmë nga shtëpia e BB VIP

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Semi është banorja e radhës që është larguar nga Big Brother Vip. Televotimi i mbrëmshëm ishte surprizë për të dhe Einxhel, duke bërë që Semi të ishte më shumë e votuara nga publiku për të dalë.

Largimi i saj i trishtoi shumë banorët, në veçanti Donaldin i cili humbi ortaken më të fortë të lojës.

Në studio, Semi tha se një nga arsyest pse publiku kishte vendosur që ajo të dilte ishte sepse kishte qëndruar “nën hijen” e Donaldit. Gjithashtu, ajo kujtoi dhe gjendjen e vështirë në të cilën ndodhej kur u fut ditët e para në shtëpi.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img