Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
37 %
0.5kmh
0 %
Pre
26 °
Sht
27 °
Die
28 °
Hën
27 °
Mar
30 °
E premte, 20 Maj, 2022
spot_img

selia blu

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Selisë blu duket se nuk i ka mbetur asgjë “blu” nga ngjyra e saj e dikurshme dhe me të cilën e njohin gjithë militantët e vet. Sic duket dhe nga foto që  është përzgjedhur sot nga newsbomb, duket se selia e PD ka ndryshuar ngjyrat, larg atyre që duhet të jenë blu. Madje, duket edhe më moderne kështu e re siç është bërë

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img