Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
87 %
1kmh
0 %
Mar
20 °
Mër
20 °
Enj
22 °
Pre
21 °
Sht
19 °
E martë, 26 Tetor, 2021
spot_img

“Selfie” e Mr.Bean shkakton kaos në Twitter

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Mr.Bean është kthyer sërish por duket se kthimi i tij është quajtur “i pakëndshëm” nga shumë përdorues në rrjetin social Twitter.

Shkak për këtë është bërë “selfie” që aktori Rowan Atkinson ka realizuar gjatë xhirimeve të serive të reja komike pranë një arkivoli.

Shumë përdorues të rrjetit social e kanë quajtur fotografinë si të pakëndshme, stresuese dhe të papërshtatshme, por ka patur edhe nga ata që nuk ju ka interesuar kjo gjë, më shumë se fakti që aktori i famshëm komik Mr.Bean, po rikthehet me disa seri të reja, madje një përdoruesi i është dukur shumë komike duke komentuar se “Mr.Bean nuk do të plaket kurrë, “selfie” pranë arkivolit ishte shumë qesharake”.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img