Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
93 %
2.1kmh
0 %
Die
30 °
Hën
31 °
Mar
29 °
Mër
28 °
Enj
24 °
E diel, 26 Shtator, 2021
spot_img

Sekuestrohen 73 kg kanabis në kufirin greko-shqiptar, policia në kërkim të autorëve

spot_img

Lajme të ngjashëm

36c58c59b48c1bc264f1b077388acbe1

Më shumë se 73 kilogram kanabis janë sekuestruar pranë kufirtit greko-shqiptar në Igumenica.

Mediat greke bëjnë me dije se gjatë kontrollit policor në këtë zonë janë gjetur 73 kg kanabis të fshehur në disa shkurre.

Policia helene ka njoftuar se janë gjetur 40 pako drogë, me peshe totale (73) kg dhe (190) gram.

Hetimi policor vazhdon për të bërë të mundur identifikojë dhe të lokalizojnë personat e përfshirë në çështje.

Më shumë

spot_img