Tirana
broken clouds
13 ° C
13 °
13 °
50 %
1.5kmh
75 %
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
13 °
E enjte, 15 Prill, 2021
spot_img

Sekuestrohen 5 ton hashash dhe arrestohen mbi 100 persona, ‘shkërmoqet’ banda që ‘mbushte’ Europën me drogë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Policia spanjolle organizoi një operacion të madh kundër trafikut të lëndëve narkotike në disa zona të vendit.

Si rezultat i këtij mega-operacioni u arrestuan mbi 100 persona që transportonin sasi të mëdha marijuane dhe hashashi nga Maroku për në vendet e Europës.

Grupi kriminal e transportonte lëndën narkotike me varka të shpejtësisë së lartë përmes Mesdheut për ta fshehur atë në grykëderdhjen e lumit Guadalquivir pranë Sevillës.

Gjatë operacionit u sekuestruan mbi 5 ton hashash dhe 230 kg marijuanë, si dhe disa armë.

Këtë prag-zgjedhjesh, kemi hapur sondazhin për të parë se ku është mbështetja juaj ndaj partive dhe kandidatëve përkatës. Klikoni këtu për të votuar dhe për të aksesuar statistikat e deritanishme.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit