Tirana
few clouds
35.5 ° C
35.5 °
35.5 °
32 %
3.1kmh
20 %
Sht
34 °
Die
37 °
Hën
36 °
Mar
37 °
Mër
38 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022
spot_img

Sekuestrohen 2 ton kanabis, këtë herë në një magazinë në Itali

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Plot dy ton drogë kanabis sativa janë sekuestruar në një magazinë, këtë herë në Abruzzo të Italisë.

albsig

spring

Kanabisi i ndarë në pako të vogla nga 20 kilogram secila u gjet nga Policia e Giulianovas në një magazinë në malet e Chietit. Në pranga ka rënë 49 vjeçari vendas, Giovanni Carabotti, i cili gjatë mujave të fundit është pikasur duke bërë jetë luksoze me makina të shtrenjta dhe qëndrim në hotele.

Sipas policisë italiane droga ka mbërritur nga Shqipëria dhe vlera e saj nëse do të hidhej në treg shkon 10 milion euro. /Newsbomb.al

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img