Tirana
broken clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
62 %
1.5kmh
75 %
Mër
13 °
Enj
11 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
17 °
E mërkurë, 30 Nëntor, 2022

Seks në piceri, arrestohet çifti që u bë VIRAL në internet (VIDEO +16)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Në vitin 2017 pronari i një lokali picash mbeti i shokuar kur pa një çift që po bënte seks në lokal ndërsa priste picën e tij.

Daniella Hirst and Craig Smith 30-vjeçarë ishin të dehur dhe nuk u përmbajtën dot as në piceri.

Historia e çiftit, raporton “The Sun” u bë virale para 2 vitesh kur videoja u publikua në internet dhe u identifikuan. Në atë kohë çifti nuk u arrestua por u gjobit me një shumë prej 3 mijë pound.

Tashmë historia e tyre ka ardhur prapë në dritë pasi burri 30-vjeçar ka sulmuar një polic dhe tani pritet që të dënohet me 4 javë burg. E dashura e tij i ka ardhur në mbeshtetje dukë thenë se synon të shkojë për vizitë në burg dhe ata do bëjnë seks sërish në qeli.

Më shumë
spot_img
spot_img