Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
77 %
0.5kmh
0 %
Die
20 °
Hën
29 °
Mar
29 °
Mër
28 °
Enj
24 °
E diel, 26 Shtator, 2021
spot_img

Seks hapur në zemër të Tiranës: Goj*ren ta bëj unë njish fare (Video)

spot_img

Lajme të ngjashëm

bf0ded95afc5e7f12f18019cc581efb5

Prostitucioni i rrugës edhe pse i jashtëligjshëm është një fenomen shumë problematik në vendin tonë.

Kamera fshehtë e “Stop” tregoi këtë të martë disa raste se si gra dhe vajza shesin trupin e tyre në këmbim të parave.

Fillimisht “Stop” tregoi situatën me gratë dhe vajzat në rrethrrotullimin e Rrogozhinës. Por jo vetëm kaq, emisioni investigativ solli këtë të martë pamje të punonjëseve të seksit në qendër të Tiranës, në bulevardin “Zogu i Parë”.

Madje prostitutat, në disa raste edhe transvestitë, thonë se mund të kryejnë raporte seksuale edhe pas Muzeut Historik Kombëtar, një zonë publike dhe shumë e lëvizur nga qytetarët.

Raporti ndodh në rrugë ose në hotel dhe kjo varet nga kërkesat e klientëve ose buxheti i tyre.

VIDEO:

 

Më shumë

spot_img