Tirana
broken clouds
17 ° C
17 °
17 °
94 %
0.5kmh
75 %
Mar
22 °
Mër
22 °
Enj
18 °
Pre
20 °
Sht
22 °
E martë, 18 Maj, 2021
spot_img

Sekretari i KZAZ denoncon parregullsinë: I mbylla dokumentet në kasafortë, sot në mëngjes me gjithë vulë i gjeta jashtë (VIDEO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

KZAZ 56 ndodhet në qytetin e Divjakës. Duket se sekretari I kësaj KZAZ pasi I ka mbyllur të gjitha dokumentet në orën 4 të mëngjesit, kur ka shkuar sot, I ka gjetur të gjitha mbi tavolinë, përfshirë edhe vulën.

“Jam sekretar i KZAZ. Kur kam ardhur në ambientet e KZAZ 56, kam konstatuar që materialet e mia që ishin në kasafortë janë të gjitha jashtë. U mbyllen të gjitha rreth orës 04.00. qendra u mbyll me procesverbal të rregullt dhe me policin që ruante KZAZ.

Qe nga ora 4 e mëngjesit, unë nuk mbaj përgjegjësi për veprimet që janë bërë me vulën. Për të konstatuar këtë fakt, jam i detyruar të marr librin e konstatimeve dhe të mbaj procesverbalin përkatës. Për këtë fakt do njoftoj dhe KQZ”, thotë ai në video.

spot_img

Më shumë

GSH

Koha Jone

Fjala

RD

Dita

spot_img
spot_img