Tirana
clear sky
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
45 %
2.1kmh
0 %
Die
30 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
39 °
Enj
38 °
E diel, 1 Gusht, 2021

Seanca për shkarkimin e Metës shkakton debat, Arlind Çarçani i përgjigjet ashpër Petrit Vasilit: Ik mbytu, ty të degjeneruan qytetarët…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Deputeti i Opozitës së re Arlind Çarçani i është përgjigjur nënkryetarittë LSI, Petrit Vasili, i cili pak më parë ka ironiziuar seancën plenare që po mbahet për shkarkimin e presidentit Ilir Meta.

Me anë të një postimi në rjetet sociale, Çarçani e quan Petrit Vasilin, “Peçi”, teksa thotë “po ty të shkarkuan dhe të degjeneruan qytetarët e Tiranës në 25 prill, ku more vetëm 300 vota sa njeë kryeplak fshati”.

“O Peçi Vasili mi more 5min vemendje. Po ty te shkarkuan dhe te degjeneruan qytetaret e Tirane ne 25 prill ku more vetem 300 vota sa nje kryeplak fshati. Po ik o mbytu” shkruan Çarçani në postimin e tij.

LEXO EDHE: Shkarkimi i Metës, ironizon Vasili: Pupace aman mos na zhgënjeni sot, si mund të ikni dhe t’i lini reformat pa mbaruar

Më shumë

spot_img
spot_img