Tirana
overcast clouds
8 ° C
8 °
8 °
100 %
1kmh
90 %
Die
15 °
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
16 °
Enj
16 °
E diel, 18 Prill, 2021
spot_img

“Se s’dashuronja as unë as ti, po dashuronte dashurija”, Rama e nisi ditën me poezin e Lasgushit, vazja e poetit: Sepse ai e di se vargjet e tij janë shkruar në eter

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Vajza e Lasgush Poradecit, Marie ka publikuar foton e kryeministrit Edi Rama, I cili shfaqet në parkun e qytetit të Pogradecit.

Në foton e publikuar Rama shihet teksa është ulur në një nga stolat e shëtitores në të cilin është shkruajtur një poezi e poetit të madh.

Marie falenderon Ramën , i cili kishte përzgjedhur të vizitonte tempullin e Lasgushit gjatë ndalesës së tij në Pogradec.

“Takimi i pare ne Pogradec me tempullin Lasgush. Sepse ai e di se vargjet e tij jane shkruar ne eter. Shpirti im te falenderon”- shkruan ajo.

Këtë prag-zgjedhjesh, kemi hapur sondazhin për të parë se ku është mbështetja juaj ndaj partive dhe kandidatëve përkatës. Klikoni këtu për të votuar dhe për të aksesuar statistikat e deritanishme.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img