Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
56 %
4.1kmh
0 %
Hën
21 °
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
E hënë, 3 Tetor, 2022

S’e pret dot datën 14! Berisha nis sot fushatën, takim elektoral në Sukth

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-kryeministri Sali Berisha si duket nuk do të presë datën 14 shkurt për nisjen e fushatës për zgjedhjet e pjesshme vendore të 6 marsit.

Përmes një postimi në “Facebook”, Berisha bën me dije se takimi i parë do të zhvillohet në Njësinë Administrative Sukth, paraditën e sotme në orën 11:00.

Gjatë këtij mitingu Berisha do të prezantojë kandidatin për kryetar bashkie të “Shtëpisë së Lirisë” në Durrës, Ardian Muka.

Postimi i plotë:

Njoftim!

Sot,me daten 6 shkurt, në orën 11:00, tek kompleksi “Selimi” në Qendër Sukth, prezantojme kandidatin e koalicionit opozitar Shtëpia e Lirisë, Z. Ardian Muka. Ftoj banoret e Sukthit, Katundit te Ri, Manzes, Rrashbullit dhe Ishmit te marrin pjese! sb

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img