Tirana
overcast clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
87 %
2.1kmh
90 %
Hën
10 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
11 °
E hënë, 6 Dhjetor, 2021
spot_img

‘Se përdor Instagramin’, Fero lë rrjetet sociale, zbulohet arsyeja

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

84a5def92f0a151885a7a084e1702248

Reperi Fero dhe  modelja Arbenita Ismajli janë ndër çiftet më të komentuar të showbizit shqiptar.

Ata kanë pasur uljet dhe ngritjet në lidhjen e tyre, por së fundmi duket se gjërat po shkojnë shumë mirë.

Reperi ka bërë me dije se për pak kohë do të jetë larg rrjeteve sociale. Me anë të një postimi në ‘Instastory’ Fero shkruan ‘kto dit se përdori Instagramin’ shihemi nihemi shtator’.

Screenshot_16_copy.png

Reperi nuk dha asnjë arsye për largimin e tij, ndërsa pak më vonë Arbenita ka postuar një video me të në Instastory duke na treguar se janë bashkë dhe po ikin për pushime.

118323189_333237828036288_3284770884792794886_n_copy.jpg

Screenshot_17.png

Si duket këngëtari ka dashur që t’i dedikohet plotësisht të dashurës duke lënë edhe rrjetet sociale.
Teksa po shijoj pushimet me të dashurin Arbenita nuk i ka lënë pozat provuese me bikini. Modelja ka pozuar me bikini ku bie në sy gjoksi bombastik dhe format perfekte trupore.

Screenshot_22.pngScreenshot_23.png

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img