Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
67 %
1kmh
0 %
Pre
16 °
Sht
27 °
Die
30 °
Hën
30 °
Mar
29 °
E premte, 24 Shtator, 2021
spot_img

‘Se kuptoj çfarë ju kushton’, deputeti socialist IRRITOHET me policinë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Trafiku i ditës së sotme për shkak se të gjithë qytetarët festojnë 1 majin me familjarët, duket se e ka irrituar shumë deputetin e Partisë Socialiste, Pjerin Ndreun i cili ka shpërthyer në një postim në rrjetet sociale.

Ndreu është shprehur mjaft ashpër, duke shkruar se kaosi i krijuar në aksin Milot-Mamurras vjen si rezultat i mungesës së policëve, të cilët sipas tij kanë zgjedhur ta bëjnë pushim.

Socialisti e ka cilësuar këtë situatë si të papranueshme dhe si papërgjegjshmëri.

POSTIMI I PLOTË:

Nje super kaos ne trafik, Milot-Mamurras- Fushe Kruje deri ne Rinas. Me duket se 1 maji paska qene pushim per policet qe rralle shihej ndonje. Kete rromuje se kam pare kurre sa mbaj mend as ne pikun e pushimeve ! Se di ca ju kushton 3-4 komisariateve te policise te zbarkojne me forca per te neutralizu situaten ?! E papranueshme dhe e papergjegjshme kjo situate!

Më shumë

spot_img